XV Finał

To chyba już "nowa świecka tradycja" - nie ma świeżego pliku z opisem XV Finału, tylko newsy sprzed roku. No i oczywiście

GALERIA ZDJĘĆ Z XV FINAŁU


Zapraszamy


 • 16 stycznia 2007 r.

  Zrobiliśmy porządek z listami fantów - są już podzielone na szkoły i zaczynamy wydawać wygrane.

 • 15 stycznia 2007 r.

  Doprowadzamy do użytku pracownię komputerową po sobotnim turnieju CS-a, sprzątamy plakaty i banery, a przede wszystkim próbujemy normalnie pracować. Na szczęście jest już właściwie koniec semestru i mozna sobie pozwolić na pracę na woliniejszych obrotach.

 • 14 stycznia 2007 r. - Finał godz. 23.00

  Wróciliśmy do domów. TERAZ NAPRAWDĘ JEST KONIEC XV FINAŁU!!!

  Pozostało sprzątanie...

 • 14 stycznia 2007 r. - Finał godz. 22.00

  Zaczęliśmy dzwonić do znajomych, już znamy zebraną kwotę - 25.012,81 zł!!!

 • 14 stycznia 2007 r. - Finał godz. 18.30

  Szef z grupą wolontariuszy, pod eskortą Policji pojechał do Łomży, aby dostarczyć pieniądze do banku PEKAO SA.

 • 14 stycznia 2007 r. - Finał godz. 17.30

  Kończymy imprezę...

  Na scenę (właściwie stołówkę...) wjechał duży, piękny, czerwony tort. Zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie, powiedzieliśmy kilka miłych słów - i pozostało zjedzenie tortu. Wolontariusze zakończyli w ten sposób swoją pracę w czasie XV Finału.

 • 14 stycznia 2007 r. - Finał godz. 17.00

  Wolontariusze z Ciechanowca, ze swoim opiekunem Arturem Leszczyńskim przywieĽli swoje skarbonki. Niedawno otrzymaliśmy też puszki z Rutek.

 • 14 stycznia 2007 r. - Finał godz. 16.00

  Zakończył się turniej. Skończyliśmy też sprzedaż losów loterii. Pod okiem Szefa, p. Emilii Bileckiej z SP3 oraz p. Barbary Krajewskiej z SP5 zaczęło się więc losowanie fantów loterii fantowej. Wszyscy nabywcy losów będą zadowoleni, bo każdy los wygrywa.

 • 14 stycznia 2007 r. - Finał godz. 15.00

  Wrócili wolontariusze z Kołak i Szumowa.

  Nasi stali sponsorzy nie zawodzą: p. Leszczyński wspomógł nas gorącą grochówką, a p. Łepkowska - pizzą. Jak znalazł przy takiej pogodzie...Dziękujemy!

  Mamy niespodziewanego gościa - p. Truchel ze Szkoły Podstawowej w Ostrożnem przywiozła pieniądze zebrane w czasie szkolnej imprezy. Jest tego prawie 900 zł! Biorąc pod uwagę, że szkoła liczy mniej niż 50 uczniów, to baaaaardzo serdecznie gratulujemy!

 • 14 stycznia 2007 r. - Finał godz. 14.00

  Na hali wystąpiła kolejna grupa czirliderek, tym razem z Zespołu Szkół ogólnokształcących. Po ich pokazie rozpoczęła się kolejna część turnieju, czyli rozgrywki szkół ponadgimnazjalnych.

  Rozpoczynamy licytację gadżetów Orkiestry. Mamy nadzieję, że pójdzie lepiej niż w zeszłym roku.

 • 14 stycznia 2007 r. - Finał godz. 12.00

  W przerwie turnieju zagrała (i zatańczyła) Miejska Młodzieżowa Orkiestra Dęta. Atmosfera (i publiczność) nieco się rozgrzała.

  W "międzyczasie" nasi wolontariusze odwiedzili Tabędz i Wygodę (dwie niewielkie miejscowości, ale pojawiło się tam trochę przechodniów w porze mszy i zebraliśmy tam trochę grosza).

  Co do pogody - już nie tylko pada, ale też potężnie wieje...

 • 14 stycznia 2007 r. - Finał godz. 11.30

  Zakończyła się już pierwsza część turnieju piłkarskiego. Należałoby w tym miejscu podać wyniki, ale na pewno wiecie, że można je znaleĽć na www.zambrow.org. Skorzystamy więc z tej możliwości (i pracy p. Grzegorza...) i zapraszamy: Oto wyniki turnieju na portalu zambrow.org Teraz zaczynają grać drużyny z gimnazjów.

 • 14 stycznia 2007 r. - Finał godz. 11.00

  Piłkarze grają, wolontariusze kwestują, gorąca herbata idzie jak woda. Właściwie wszystko toczy się spokojnie i normalnie. Ale najważniejsza wiadomość jest taka: PADA CAŁY CZAS! Staramy się dostarczać zmiany dla zmarzniętych wolontariusz, aby kwesta trwała przez cały czas. Na szczęście na turnieju pojawia się coraz więcej widzów. Wystąpiły dla nich czirliderki z Miejskiego Gimnazjum, pod opieką p. Mileny Murawskiej.

 • 14 stycznia 2007 r. - Finał godz. 10.00

  W hali sportowej przy naszej szkole rozpoczyna się VIII Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza. Najpierw grają uczniowie zambrowskich szkół podstawowych. Komentuje jak zawsze osoba, która ten turniej organizuje od lat, czyli p. Dariusz Grabowski.

  Obok hali można kupić prace uczniów SOSW w Długoborzu i dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1. Można też wziąć udział w loterii fantowej.

  Jak zawsze działa też nasz szkolny sklepik.

 • 14 stycznia 2007 r. - Finał godz. 9.00

  Ruszyła kuchnia. Wprawdzie jest jeszcze wcześnie, ale już pojawiają się zmarznięci i zmoknięci wolontariusze. A więc - p. Iwona, p. Kasia i uczennice zaczęły pracę. Największe wzięcie ma gorąca herbata z cytryną.

 • 14 stycznia 2007 r. - Finał godz. 8.00

  Wyruszyli "na miasto" pozostali wolontariusze.

  Jest tylko jeden problem - PADA!

 • 14 stycznia 2007 r. - Finał godz. 7.30

  Przyjechał bus z Urzędu Gminy, oczywiście z p. Izydorem za kierownicą (oczywiście, bo wozi nas od kilku lat) i pierwsi wolontariusze pojechali do Kołak. Krótko po nich wyjechała ekipa do Szumowa, tyle że mniejszymi samochodami.

 • 14 stycznia 2007 r. - Finał godz. 7.00

  Właśnie przyszliśmy do szkoły. Wszystko zostało przygotowane wczoraj, więc jak tylko pojawią się wolontariusze - zaczynamy.

 • 13 stycznia 2007 r.
  Sobota

  Dużo się dziś działo, więc postaramy się krótko to wymienić:

  1. Odbył się kolejny turniej Counter Strike'a. Nie byliśmy zgodni, ale to był chyba już czwarty raz. Tym razem mieliśmy 14 drużyn, a okazało się że niektórzy przyjechali z dość daleka. Gra była zacięta, zwycięzcy dostali dyplomy i nagrody (okazało się, że za najcenniejszą uznali kartonik batoników...), a my dostaliśmy kolejne 210 zł.

  2. W pewnym miejscu szkoły (zainteresowani wiedzą gdzie) czekają już przygotowane skarbonki, identyfikatory i serduszka. Tylko brać i zbierać... Przy okazji - jesli możecie, weźcie swoje smycze, bo trochę nam zabrakło...

  3. Hala sportowa jest przygotowana na turniej. Wisi bilboard i banery (miały być na zewnątrz, ale baliśmy się, że nas zwieje przy wieszaniu), a cherleaderki (nadal nie wiem, jak się to pisze...) i orkiestra przygotowali się do jutrzejszych występów. Pewnie drużyny też są przygotowane, bo ruch na hali był ostatnio znacznie większy niż zwykle.

  4. jesteśmy przygotowani do losowania fantów loterii

  Właściwie to już tylko czekamy na niedzielę!

 • 12 stycznia 2007 r.
  Piątek

  W gimnazjum cały dzień słychać było spoty orkiestry - przypominaliśmy uczniom o zbliżającym sie finale (choć biorąc pod uwagę, że był to oststni dzień wystawiania ocen na koniec semestru, to pewnie mało kto zwrócił na to uwagę...).

  O 15.00 mielismy spotkanie - wlaściwie jedyne spotkanie wolontariuszy z Zambrowa. Brał w nim udział pan z policji, który w tym roku opiekuje się nami. Na szczęscie w naszym sztabie pracują sami "starzy wyjadacze" (choć młodzi wiekiem) i wiemy, co i jak należy w niedzielę robić.

  A to po południu - aukcja! W MOK-u wystawiliśmy prace uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Długoborzu. Była to ceramika, rzeźby i inne piękne rzeczy, co do których nawet trudno nam oreślić technikę wykonania (zdobiony makaron?...). Były też prace plastyczne dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1, łącznie z "niewielką" panoramą Zambrowa (jakieś 4,5 metra długości). W trakcie aukcji zaspiewały przedszkolaki i zagrała (a nawet zaśpiewała) Camerata.

  Licytujących nie było wprawdzie zbyt wielu, ale i tak udalo nam sie sprzedać 18 przedmiotów, a nasze konto powiększyło się o 434 zł.

  Pozostałe przedmioty będzie można kupić w niedzielę w trakcie turnieju piłkarskiego w hali sportowej Miejskiego Gimnazjum nr 1.

 • 11 stycznia 2007 r.
  Czwartek

  Tort będzie!!! Niezawodny Zakład Cukierniczy "Anna" wykona tort w kształcie serca - czerwonego oczywiście i z odpowiednim napisem!

 • 10 stycznia 2007 r.
  Środa

  Przypominamy o spotkaniu - w piątek o 15.00 w stołówce MG 1 odbędzie się obowiązkowe (i jedyne...) spotkanie organizacyjne oraz spotkanie z Policją.

 • 9 stycznia 2007 r.
  Wtorek

  Już wiemy, że (podobnie jak w latach ubiegłych) w Szumowie zagościmy na komisariacie Policji. Można już obejrzeć prace przeznaczone na licytację. Przypiminamy:

  W piątek o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej odbędzie się licytacja prac wykonanych przez uczniów SOSW w Długoborzu i rzedszkolaków z Przedszkola nr 1. Wystapi "Camerata" i przedszkolaki. Zapraszamy!

 • 8 stycznia 2007 r.
  Poniedziałek

  Zaczynamy sprzedawać losy. Dopisujemy do listy kolejne fanty. Załatwiamy też "małe co nieco" dla wolontariuszy (wprawdzie jest cieplej niż zwykle, ale lepiej się przygotować).

 • 6 stycznia 2007 r.

  Finał za 8 dni, więc wiadomości mamy coraz więcej. A więc:

  • Magda i Michał załatwiają w Fundacji resztę identyfikatorów i pewnie coś jeszcze (jak ich znam, to zdobędą coś extra...)
  • Przygotowujemy losy na loterię - fantów jest juz blisko 300, więc losów też musi być sporo. Szykujcie pieniądze - od poniedziałku można będzie je kupić!
  • Po niedzieli w MOK-u na Grunwaldzkiej będzie można oglądać prace dzieci i młodzieży przeznaczone na licytację.
  • Gracze szykują się na tradycyjne gierki komputerowe - już za tydzień, w sobotę!
  • Mamy już kilkanaście drużyn zgłoszonych na turniej piłki nożnej

  Podsumowując - JEST DOBRZE...

 • 5 stycznia 2007 r.

  Już wiemy - pieniądze będą liczone w Łomży, razem z kasą innych Sztabów. Czemu nie, trzeba tylko poprosić Policję o pomoc w transporcie...

 • 4 stycznia 2007 r.

  W Kołakach jak zwykle przyjmie nas pani wójt Barbara Wasiulewska. Z góry dziękujemy - wiemy co miłego nas tam zwykle spotyka!

 • 2 stycznia 2007 r.

  Witamy w nowym roku!
  Wracamy do szkoły i do pracy. Musimy znaleźć jeszcze kilku sponsorów, zdobyć coś do jedzenia na dzień Finału i załatwić kilka formalności... Drobiazgi...

 • 29 grudnia 2006 r.

  195 - tyle fantów na loterię udało się zgromadzić w ciągu zaledwie dwóch dni! Loteria zapowiada się ciekawie!

 • 27 grudnia 2006 r.

  Zaczynamy szukać sponsorów. Na początek zbieramy fanty na loterię fantową. Tłum wolontariuszy ruszył w miasto... Zobaczymy, co z tego wyniknie.

 • 24 grudnia 2006 r.

  Wesołych Świąt!!!

 • 22 grudnia 2006 r.

  Przyjechali do nas ludzie z Ciechanowca. Dostaną identyfikatory. Ale że to trochę daleko od nas, postanowili działać samodzielnie.

 • 21 grudnia 2006 r.

  Podzieliliśmy resztę ankiet. Zaczęliśmy zapraszać drużyny na turniej piłki nożnej.

 • 16 grudnia 2006 r.

  Magda i Michał (pan Michał?) pojechali do Fundacji. Opłaciło się - przynajmniej tak myślę... Mamy trochę więcej ankiet i "drobiazgów" - takich jak 5-metrowy bilboard...

 • 11 grudnia 2006 r.

  Już z grubsza wiemy, co będziemy robić...

  Na razie najwazniejsze jest zebranie wolontariuszy i przygotowanie identyfikatorów (bo to trzeba zrobić szybko).

  Poza tym - sztabów w regionie jest jeszcze mniej niż zwykle, więc zgłaszają się do nas ludzie z miejsc dla nas dziwnych (a może po prostu odległych). Czyżby nasza akcja miała jeszcze szerszy zasięg?

 • 7 grudnia 2006 r.

  Działamy już od pewnego czasu.

  Mamy zarejestrowany sztab, poczyniliśmy już w gimnazjum pewne przygotowania. Dzisiaj odbyło sie robocze spotkanie kilku zainteresowanych osób spoza naszej szkoły. Padło kilka nowych pomysłów - jak dobrze pójdzie - będzie wesoło...

© 2002 - 2016 WOŚP Zambrów @ zambrow.org